Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lehet ez szerintetek?

Miért lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

A mai tinédzser lányok többsége tökéletesen néz ki. Se narancsbőr, se pattanás (vállon, háton, arcon), mindegyiknek szép íves az orra, álla és szép a testalkata, bőre. Mindnek szép hosszú a haja meg ilyenek. Pedig a mekin és az energiaitalon kívűl mást nem fogyasztanak. Én meg az ellenkezője vagyok. Tele vagyok pattanásokkal, 19 éves létemre narancsbőrös, pedig nem vagyok kövér (156cm/48kg). A hajamat hagyjuk, úgy szar ahogy van. Bármit csinálok vele, törik, száraz és fénytelen. Zsíros arcbőröm van, máshol meg annyira száraz, hogy minden meglátszik rajta. A sebeim többsége nem, vagy csak nagyon lassan gyógyul. Mindnek (a kicsiknek is) nyoma marad. A PCOS-em miatt nagyon erős szőrzetem van, szinte nem is járok rövidnadrágban nyáron, mert a szőrtelenítés nálam egy napig tart ki, utána ugyanolyan lesz. Miért van az szerintetek, hogy rajtam kívűl (legalábbis akiket én eddig láttam) minden lány nagyon szép és tökéletes?

Üdv: Egy kétségbeesett L/19



2023. jún. 30. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A filterek csodákra képesek. Miből gondolod egyébként, hogy alapból így néznek ki? De azon kívül, hogy másokhoz hasonlítod magad és panaszkodsz, teszel is valamit azért, hogy ne érezd ilyen rosszul magad a bőrödben? Az általad leírt problémák mindegyike kezelhető. Igen, van, akinek sokat kell foglalkoznia magával, másoknak meg kevésbé. Vagy elfogadod (és beletörődsz) vagy változtatsz. 19 éves vagy, el tudod dönteni.
2023. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy normális az, hogy genetikailag szinte mindenki ugyanúgy néz ki. Egy szóval sem mondtam, hogy filterezett lányokat láttam. A való életben néznek ki így. Ha az arcot most kivesszük, akkor is furcsa, hogy ilyen egészségtelen életmóddal is tökéletesen néznek ki. És igen, baromi sok melóm van már abban is, hogy annyira el tudjam magam fogadni, hogy ne öljem meg magam. Amúgy meg egész életemben bántottak a kinézetem és a mellméretem miatt, megnézném, hogy ezek után hogy tudnád te ilyen könnyen elfogadni magad, vagy ahogy te fogalmaztál, beletörődni abba, hogy nézel ki. Ne haragudj, de ez nem segítség.
2023. júl. 1. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt veszed észre, amit akarsz. Nézz szét jobban.

Én monduk csomó otthon kókányolt frizurás, pattanásos, elhízott, tepsi seggű, narancsbőrös előnytelenül öltöző kamaszt is látok.

(Megjegyzem, még te is bőven tini vagy.)

2023. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy harmadik típust látok állandóan, egységesen fiúnak öltözött tinilányokat. Vagyis bő melegítőszett, bumszli sportcipő, szigorúan fejen lévő kapucni. Borzasztó.
2023. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!