Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem kínos női karon a szőrszálak?

Nem kínos női karon a szőrszálak?

Figyelt kérdés

Női karról van szó, vagy vállról, "bajuszkáról".

Oké, hogy kicsi, meg nem látszik.. de amikor rásüt a nap, buszon pl, annyira csillogvillog.

Ilyenkor mit gondoltok, gondolnak?

Remélem nem jön divatba, hogy a nőknek már a kezüket (vagyis a szőrt rajta) is borotválni kell 😬



2023. jún. 29. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Inkább maradjon mint a borotva. Ha el akarod tujteni akkor gyanta hogy ne legyen szuros. Azert s kezunk sokat erintkezik masokkal


Akinek tobb centis dus sotet szorzete van annak szerinrem erdemes. Amugy nem

2023. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Budapesten kinos. Itt alap,h lanyokon nokon nincs semmi szor az arcukon karjukon stb. Epilatorral par perc alatt atmegyen mindenen.


Nekem annakidejen egy akkori pasim szolt,h nagyon latszik a szoke szor az arcomon es csinaljak vele vmit!!!!!!! Na azota szedem es utolag is halas vagyok,h felhivta ra a figyelmem oszinten. Jobb,minth lepten nyomon kirohogjenek meg igenytelen hulyenek gondoljanak.


Videken divik a szorosseg. Ott nem merik megmondani,h igenis latszik es gaz. Inkabb hazudnak h neh megbantsanak.

2023. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Én budapesti vagyok de nem vettem észre hogy ennyire nagy trendiség vóna...azért nagyon vegyes a felhozatal. Nem mintha vidékre sokat járnék. 😁 Csak olyan vicces ez.

Mondjuk láttam reklámban meg youtubon ilyen női arc bajusz leszedőt, szinte szakálla is volt a csajnak. Influenszerek nyomatták. Arra gondoltam lehet pont attól lettek ilyen szőrösek. De ha alapból olyanok voltak akkor megertem.

2023. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért ne úgy beszélj Budapestről, mintha más ország volna. Ugyanolyanok vagytok, mint pl egy pécsi, hiába hiszed, hogy nem 😃
2023. jún. 30. 13:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyjad, alacsony költségvetésű troll.
2023. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!