Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nőnek be intim részen a...

Miért nőnek be intim részen a szőrszálaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem az a problémám hogy intim részen, mind gyantázásnál mind borotválásnál benőnek a szőrszálaim. Nagyon zavaró mert egyszerre több is, és van olyan hogy hetekig nagy seb van ott, és még kipiszkálni sem tudom. Normálisan szoktam eljárni mindkét szőrtelenítésnél, így nem tudom mit csinálhatok rosszul, vagy egyáltalán hogy lehet ezt megelőzni. Más tájékon nem jellemző, max 1-2 szál, de itt zavar a bőrpír és a sok seb ami sokáig ott van...

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

22l



2023. jan. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Van olyan testradir szivacs. Biztos lattad mar Rossmann, Dm-ben par szaz forint....avval ha zuhanyzol akkor ott ahol borotvaltad mindig torolgesd (ne sikald - ne sertsd fel a borod de az elhajt hamsejteket igy szepen leviszed es esetleg kevesbe nonek be a szorszallak.


vannak kremek is...de mar nem emlekszem mi a nevuk, a kozmetikusod tuti tudja,

2023. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éveken át mindennel kentem, kozmetikusnál is jártam (profinál, nem a sarki műkörmösnél). Semmi sem használt. IPL-re váltottam, azóta szőrnek nyoma sincs.
2023. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha ilyen típus vagy, akkor ezen nagyon nehéz segíteni. Nekem is ilyen, pedig kozmetikussal gyantáztatok.

Ami most valamennyire beválik, hogy minden este kenek rá gyenge mandulasavas hámlasztót, nap közben meg valami zsírosabb krémet. De így sem tökéletes sajnos. Pedig komolyan mondom, már több energiám van a bikinivonalam ápolásában, mint az arcoméban.

2023. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyírd nullás géppel, hidd el a legtöbb a srácot marhára nem zavarja, ha van egy kis borosta, sőt személy szerint én szeretem is :)
2023. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!