Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó,...

Nagyon gyorsan zsírosodó, zsíroskorpás, ritkuló hajra mit ajànlatok? Akiknek ilyen a haja, milyen sűrűn mossátok? Jobb tényleg ritkábban, vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Köszönöm, előre is!
2023. jún. 26. 19:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Közben a hajam vége meg nagyon szàraz.. :/
2023. jún. 26. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vége száraz, de nagyon gyorsan zsírosodik. Én minden másnap mosom.
2023. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma egy gyógyszerész azt mondta, hogy próbáljam meg kitolni mindig egy nappal a hajmosást, ès aztán csak heti 1x mossam, be fog àllni. Nem tudom, ez mennyi idő, de mostanában, hogy sűrűbben mostam, mintha tényleg jobban zsírosodna..:/ vagy csak ez a sampon nem jó, amivel mosom most.
2023. jún. 26. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Na én nem próbáltam így tartósan ezt a kitologatást, de az a baj mindig menni kell valahova és úgy nem jelenhetek meg. Sampont sokat próbáltam átlagos árkategoriájút, egyik sem csodaszer. Azt nem tudom, hogy a drágábbak mit tudnak.
2023. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is gondban vagyok. :/ Megkérdezhetem, most milyen sampont használsz? Èn most akarom elkezdeni használni a Nuzoralt, elvileg ha gomba okozza, akkor az segíthet.
2023. jún. 26. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hajat hogy szoktál mosni? Nekem az vált be, hogy 2x mosom egymás után, és így tovább bírja. A hajhullást okozhatja amúgy gyulladás is (legtöbbször fog szokta), vagy hormongondok is.
2023. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Syoss, Elseve, Pantene, Head&Shoulders, ilyesmi samponokat használok, de nekem nem korpás a hajam, csak gyorsan zsírosodó.
2023. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!


6-os válaszoló: Èn is így szoktam mosni, 2x samponozom. Még fog is benne lehet, bàr azok elvileg rendben vannak, viszont hormon gondok vannak, sajnos, évek óta..:/

7-es válaszoló: Èn lány vagyok, úgyhogy ez nem igazán jöhet szóba.

2023. jún. 27. 20:26
 9/10 anonim válasza:
#8 Te fogyatékos g€ci, mindegy hogy Lány vagy Fiú vagy , max az illata lesz férfias. Vagy mire mondod hó "Én lány vagyok, szóval ez nem..." ?? Te fogyatékos g€ci!! A SYOSS, ELSEVE... -Pont hogy Lány Sampon-ok, de Fiú-nak való is van belőle de Inkább Lányoknak Való!!!! Te fogyatékos g€ci, hány éves vagy 60?? Szopd le magad!!!
júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 hogy.*
júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!