Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit tudok tenni? ...

Szerintetek mit tudok tenni? Feljelentéssel elérnék bármit is?(szavazás)

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán voltam körmösnél, építettni(több éve ragom a körmömet, nagyon kicsik)

Kb 40-50perc alatt kész lett, addig így távolról figyelgettemnem is nagyon néztem, annyit mondtam neki hogy érzem mintha valami húzná es nehezedne, annyit mondott hogy pedig vékony anyagot tett ra, majd ugyis megszokom hisz nekem még nem volt, megbíztam benne hogy minden okés, utána következett a pedikűr akkor tudtam egy kicsit ellazulni és megnézni jobban hogy na milyen is lett, akkor vettem észre hogy nagyon sok körmöm görbe volt, nem volt rendesen megreszelve, vérzett több helyen is, vastag volt az anyag, a festés sem sikeredett a legjobbra, közben ő a lábujjamon a benővést szedte ki, ami nagyon fájt ezután vérzett is.

Géllakot szerettem volna oda is rakattni, elkezdte festeni körömlakkal, kérdeztem tőle hogy a géllak nem lesz ráfakva hogy szép egyenletes méretű legyen? Közölte hogy erre nem tud, feleltem hogy akkor ne is fessük be mert ez így felesleges.

Ezután kértem, nézzen rá a körmömre mutattam neki melyikekkel van problémám, hol melyik görbe.

Leszedte az egyikről és mutatta hogy az én saját körmöm a görbe.... ki sem akarta javítani a többit...

Illedelmesen távoztam fizetéssel, nagyon mérges voltam, rengeteg pénzt elkért és nem megfelelően végezte el munkáját. Ideges volt miután mondtam neki hol van a hiba, mi a problémám, nem tudtam hirtelen hogy kezelni a helyzetet, eszembe se jutott az hogy nem kellene fizetnem, hisz az anyagár stb, soha nem voltam még körmösnél nem is volt még körmöm nem tudtam hogy ez hogyan is működik.

A lábkörmöm is nagyon fáj, be is gyulladt..

Ma az egyik ujjamról csak le is esett az egyik épített köröm....

Ezek után bejelolt fb-n, le írtam neki ismét a problémámat, nagyon nem akar korrekt lenni..

Mit tudok tenni így távozás után?

Vannak fotoim aznapról hogy milyen volt elkészülve..

Nagyon csalódott vagyok, hogy ennyi pénzt kidobtam a semmire. :/



#szolgáltatás #körmös #Körömsértés
2023. jún. 26. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen megnyernéd
Nem nyernéd
Nem érdemes feljelenteni
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Habár jogos a felháborodásod, nincs értelme feljelenteni.

Legfeljebb rakd ki fotóval együtt olyan csoportokba, ahová a potenciális vendégköre is láthatja.

2023. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Feljelenteni egyatalan nincs értelme

A benőtt köröm meg nyilván most begyulladt, nekem is többször volt benőve… igen az marhára fáj és begyullad, bárki szedi ki, én sebésszel vágattam ki

Kamilla teát főzz és mikor már kihűlt vattakorongra tegyél és óvatosan törölgesd meg, napközben pedig bekötni javaslom

2023. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha maradandó egészség károsodásod lenne belőle akkor lehetne perelni talán de az ügyvéd nem ingyen vállalná. Viszont a véresre reszelt körömért bármelyik körmös csoportban szétkapnak az nagyon csúnya hiba. Forog azért a szakmában (és szerintem a vendégek között is) nem hivatalos "fekete lista" vannak is ilyen csoportok érdemes szerintem is feltölteni valahova
2023. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Mi volt a beleegyező nyilatkozatban amit aláírtál? Nem kell válaszolnod, irónia volt... Egyébként ha vérzett a körömágyad akkor belevágott vagy reszelt, az meg, hogy ferde, több dologtól függhet: az ujjad ferde vagy a köröm, esetleg mindkettő? Nem sok körmös tudja ilyen esetben, hogy az építést mihez kell viszonyítani, hogy az jó is legyen és lenövés esetén se nézzen ki bután és ne veszítse el a stabilitását.


A lábad semmilyen esetben sem gyulladhat be, vagy benne maradt a körmöd sarka vagy megsértette a bőrt. Ha nem múlik holnapra sem akkor sos-ben keress fel egy normális pedikűröst és mutasd meg neki.

2023. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!