Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a Manna...

Próbáltátok már a Manna szappanokat? Tényleg olyan jó, mint ahogy írják?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 19:11
 1/6 anonim válasza:

Szia Kedves kérdező! Sajnos ezen az oldalon 3-an is láttam kérdést a termékről, de senki nem írt vissza. Most ezt én sem tudom mire vélni. Te már próbáltad ? Kíváncsi lennék én is rá akár priviben is írhattok nekem a fejleményekről, ha vki tényleg már kipróbálta. Azt láttam közösségi portálon, hogy sokaknak tetszik, de infoja kinek van ...?


köszi

2011. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, én azóta már kipróbáltam, és egész jók. Van olívásom, mondjuk azt csak ritkán használom, mert nem nagyon habzik (ezt írták is), és a szaga sem tetszik annyira. A COCO-t jobban szeretem, jól habzik, hajmosáshoz is bevált, és nem is kopik annyira, mint hittem (habár vigyázok is rá).


Tényleg hidratálnak, kompenzálják tusoláskor a víz szárító hatását, és a bőröm is bírja őket. (Ami nagy szó, mert nagyon érzékeny, száraz bőrű vagyok). Testápolót azért használok mellette, de kevésbé zsírosat, mint régebben.

Egyébként kipróbáltam testápoló gyanánt a Manna kakaóvajat is, de valamiért nem bírom, kis piros dudorok lesznek tőle a bőrömön, ezért abba is hagytam.


Nagyjából ezek a tapasztalataim, ha vmi még érdekel, írjál nyugodtan.

2011. febr. 21. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudnál segíteni,hogy csak a neten lehet venni? És te ekcémára is használtad vagy nem szenvedsz tőle?
2011. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudomásom szerint csak neten lehet venni, de ha budapesti vagy, nézz utána, hátha van valami mintaboltjuk.

Igen, ekcémás vagyok, ezért is próbáltam ki. Egész jól bírja a bőröm, de azért plusz zsírozás kell mellé, mert a szappan ugyan nem szárít, de a víz igen.

2011. jún. 14. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ!:) Közben megkérdeztem őket és tényleg csak neten lehet rendelni. Viszont arra nem voltak hajlandóak válaszolni,hogy a telephelyükön át vehetem-e.... Mindegy. Köszi:)
2011. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem jobbak, mint a drogériákban kapható természetes szappanok, csak kétszeres az áruk és persze jó drága postaköltség is terhel a kiszállításkor. A 100 % garancia csak duma: a postaköltség oda-vissza téged terhel, ami többre jön ki, mint a szappan ára. Hamar elfogynak és kicsit túlzó a leírásuk is: a "testápolód eldobása" szóba sem jöhet. Sőt: a kókuszolajosok és borsmentások kimondottan szárítják a bőrt (jobban, mint egy 250 Ft-os Dove szappan). Nekem nem jött be, inkább csak a marketing adja el őket...
2012. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!