Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt már kékre festett...

Akinek volt már kékre festett haja nekik is kb mindenük kék lett? Normális, hogy egy színező ennyire engedi a színét?

Figyelt kérdés

Konkrétan ha megvakarom a fejem enyhén kék lesz az ujjam, illetve reggelre a fülem és picit az arcom. Most nem tudom, hogy a szinező lett sz*r minőségű vagy ez teljesen normális.


Volt már ebből a márkából piros, narancssárga és magenta színű a hajam ott nem tűnt fel ennyire persze 2-3 évvel ezelőtt.



2023. jún. 25. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igazából ez elég gyakori. Ezek az extrém színű színezők gyakran járnak ezzel. Nem biztos, hogy a festékkel van baj, hanem lehet, hogy a Te hajszerkezeted nem tudta eléggé "beszívni", neked nem vált be.
2023. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es ilyenkor érdemes esetleg másik kék hajszínezővel próbálkozni vagy a kék pigmentekkel van a baj? Egyébként nekem is ez volt az első feltételezésem 😔
2023. jún. 25. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éve kék a hajam, elég sok színezőt próbáltam ez alatt. Frissen festve mindegyik fog. 2-3 mosás kell, hogy et elmúljon.
2023. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm szépen! Akkor még várat rá 1-2 mosás még tényleg nagyon friss az első után jelentősen kevesebbet fog mint frissen festve 😊
2023. jún. 25. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fog be semmit a kék színezőm frissen sem, de nekem elég száraz a hajam és kb mindent beszív amit rákenek. Colour Freedom márkát használok.
2023. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem frissen festve mindig fog a hajam, bármi is legyen a szín. Talán a második-harmadik mosás után már nem
2023. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!