Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megváltozhat a hajunknak a...

Megváltozhat a hajunknak a típusa?

Figyelt kérdés
Nemrég azt vettem észre, hogy ha megmosom a hajamat több hullámos fürtöm is van. Viszont mire megszárítom inkább oroszlánsörény kinézete lesz a hajamnak és nem látok semmi hullámot benne. Ha tényleg hullámosabb lett a hajam hogyan kéne kezelni, hogy ezek a hullámok szépen megmaradjanak és ne legyen ilyen száraz oroszlánsörény frizurám hajszárítás után?

2023. jún. 24. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok göndör hajú ember nem hajszárítózza a haját, hanem hagyja hogy magától száradjon. Nekem alapból göndör hajam van, de sokáig én is hajszárítót meg körkefét használtam hogy egyenes legyen, most nemrég szoktam vissza arra hogy nem szárítom meg, és ahogy szárad, nagyon szép fürtös marad.

Van sokféle sampon göndör hajra, én Syoss Curls&Waves-t használtam.

2023. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nem is ritka dolog. Nekem gyerekként hullámos, majd évekig szögegyenes, majd újra hullámos lett a hajam.

Nézz utána, hogy hogyan kell a hullámos hajjal bánni, rengeteg videó és leírás van erről (akár magyarul is). Pár lényeges dolog addig is, ne fésüld ki szárazon, főleg ne ha frissen van mosva, mert akkor garantált az orosztánsörény. Ha szárítod, inkább használd a diffúzoros fejet, de hagyhatod is, hogy a levegőn magától megszáradjon. Illetve ha szeretnéd kiemelni a hullámokat, akkor érdemes arra is figyelni, hogy milyen termékeket használsz rá. De vannak külön hajmosási, szárítási és egyéb technikák is, ha mélyen szeretnél belemenni.

2023. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, nem ritka dolog..saját példám, hogy a szög egyenes hajam néhány év alatt erősen hullámos lett, mindenféle kezelés nélkül.
2023. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!