Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megváltozott a Head & Shoulder...

Megváltozott a Head & Shoulders formulája?

Figyelt kérdés

Próbáltam erről keresni valamit a neten, de nem jártam sikerrel.


Mióta ilyen krémes és rajta van ez a "ph balanced" felirat, azóta nekem nem működik.


Háttérnek annyi, hogy én "büdös" fejre használtam. Bocsi, szebben nem tudom megfogalmazni. Nem korpás, nem zsíros a hajam, egyszerűen bármilyen sampont használok, hajmosás után, ahogy megszárad/megszárítom, a fejbőrömnek olyan szaga lesz, mint egy télen sokat használt/keveset mosott sapka belsejének, vagy egy nagyon ritkán cserélt párnahuzatnak. És az egyetlen sampon, ami után szagtalan volt a fejem, az a H&S volt. Mielőtt jött ez a ph balanced, krémes, jobban habosodó cucc. Nem lehet tudni, hogy mit vettek ki belőle?



2020. dec. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Bőrgyógyásznál nem voltál még ezzel? Mert ha nem, akkor illene elmenned. Lehet gombás a fejbőröd, attól lehet büdös.
2020. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten büdös, csak jobb szót nem találtam rá. Olyan használt.


És nyilván voltam orvosnál, többnél is, semmi baja a fejemnek.


Legalább lenne egy régi flakonom, hogy összevessem az összetevőket.

2020. dec. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!