Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy a fényvédőtől...

Lehetséges hogy a fényvédőtől pattanásaim lettek?

Figyelt kérdés

Sose használtam még ezelőtt fényvédőt, de sokszor hallottam már, hogy mennyire fontos. Ezért pár hete beszereztem egyet, mégpedig az Altruist fényvédőt. Észrevettem, hogy a homlokonon elkezdtek előjönni pattanások. Előtte is volt, hogy jött ki néhány pattanás a homlokomon (meg úgy a T vonalon), de most több.

Szerintetek lehetséges, hogy ettől a fajta fényvédőtől van, vagy pedig csak véletlen egybeesés?



2023. jún. 18. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a fényv~dőt nem szereti a bőröd.
2023. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet véletlen egybeesés is, de lehet hogy a fényvédőtől. Mindegy milyen termékről van szó, mindig benne van az a pakliban, hogy a bőröd valamelyik összetevőt nem bírja például.
2023. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Mivel mosod le esténként?
2023. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Micellásvizzel szoktam, meg utána használok egy arclemosó gélt is.
2023. jún. 18. 22:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem arclemosó, hanem arctisztító gélt használok.
2023. jún. 18. 22:37
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Fényvédőt dupla tisztítással szokás lemosni, először olajos lemosó(az viszi le a fényvédőt) , utána pedig vízbázisú lemosóval(ez pedig az olajos lemosót viszi le) . Ha nincs rendesen letisztítva, akkor sajnos pattanásokat csinál.

Nem tudom milyen fajta micellás vizet használsz, ha jól tudom van olajos fajta is. Ha nem ilyet használsz, akkor mindenképpen megérné beszerezni egyet, én a Dm-ben szoktam venni babylove márkájút (hivatalosan babáknak való ápoló olaj, de ezt szokták ajánlani olcsóbb kategóriában), illetve nemrég láttam, hogy a Mixának is van.

2023. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a fényvédő valamelyik összetevőjét nem szereti a bőröd, ilyen van. Ha tudsz próbálj ki másikat, és ha elkezdenek elmúlni, akkor tudod, hogy ez volt a ludas.

Egyébként a lemosásnak ehhez semmi köze.

2023. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2023. jún. 20. 23:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek van értelme ha javul a bőröm utána újra kipróbálni ezt a fényvédőt? Vagy ne adjak neki még egy esélyt?
2023. jún. 21. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem maradsz annál amit most használsz helyette?
2023. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!