Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ránéznétek a képeimre?(bocsi...

Ránéznétek a képeimre?(bocsi ha undorito) Mit tehetnék az ilyen szinten hámló fejbörrel?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borgyogyaszhoz mennek vele.
2023. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyan ezzel a problémával szendvedtem első körben ez segitett:


[link]


Drága, de nagyon sokat segített. (csak heti egy alkalommal szabad használni)


A továbbiakban a szinten tartás végett ezt használom és rendben van a fejbőröm/hajam:


[link]


Ebből a fajtából van külön száraz, zsíros, érzékeny típusra. Nem tudom neked milyen típusú.


Első lépésben próbáld ki az első linken szereplő terméket, ha az nem segít, fordulj orvoshoz vele.


Remélem tudtam segíteni.

2023. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez seborrheanak néz ki, bőrgyógyászt keress fel. Ez is az a fajta betegség, amire nincs gyógymód, ami használ az egyiknek, az nem jó a másiknak. Kisgyerekkorom óta ilyen a fejem.
2023. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van. A fent leírt Vichy nagyon jó. Valamint az Uriage DS hair sampon segített. Ha nem a kettő közül valamelyiket használom akkor kb. ugyanúgy néz a hajam mint a tied. De nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz a termék használ.
2023. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszt, es a termekeket! 🥺
2023. jún. 19. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!