Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek van szakálla, az, hogy...

Akinek van szakálla, az, hogy bírta a szakálla növekedését?

Figyelt kérdés
Én 20 éves srác vagyok, és egyszerűen nekem minden nap kell borotválkozni, mert egyszerűen kényelmetlen érzés, főleg mikor alszok. Nem is tudom hogyan fogalmazzak, szúr, és mikor a takaróhoz hozzáér a növekvő szakáll, szinte megőrülök. Összesen 4 napig bírtam, utána borotválkoznom kellett, és az a megkönnyebbülés ami utána fogadott, nagyon jó. Az egyik haverom meg se érzi, hogy van neki szakálla, nem szúrja, nem viszket neki, ez hogy lehet? Nem értem ezt, mi van e mögött?

2023. jún. 13. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hosszabb, már nem szúr, az csak az első pár napban van. Simán meg lehet szokni a jelenlétét is.
2023. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Ez olyan, mint amikor hónapokig töcskölsz egy csajt, azt is megszokod idővel... 😂
2023. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz volt.


Mari néni, 52

2023. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!