Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezeket a parfümöket milyen...

Ezeket a parfümöket milyen lányon/nőn kèpzelitek el? (Milyen stílusú?)

Figyelt kérdés

Coco Chanel Mademoiselle

Dior Hypnotic Posion

Baccarat rouge

Dior j'adore

Xerjoff erba pura

Armani sí



2023. jún. 5. 14:50
 1/5 anonim válasza:
21%
Szőke
2023. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 az összes parfümről?
2023. jún. 5. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mademoiselle: Csak olyanon, aki mindig nagyon elegáns, de annyira, mint az idős hölgyek szoktak lenni. Nekem ez a parfüm egyébként az, amit tipikusan csak azért hordanak, mert Chanel. Ódivatú, öreges szaga van, ha megnézed Krémmánián, mindenki egyetért. De ez a tipikus néni illat, fiatalok csak a márka miatt veszik. Én kaptam belőle egyet ajándékba, csak akkor hordom, amikor nagyon túlzásba esek, tweed blézer, bross, gyöngysor.

Hypnotic Poison: Szexi, igazi femme fatale illat, én sötét hajat, vörös rúzst, sötét ruhákat képzelek el hozzá, és egy igazi magabiztos nőt, aki tud öltözködni, a férfiak pedig imádják.

Baccarat Rouge: Imádom őt is, mint a Hypnotic Poisont, szintén szexi, de kicsit lazább, mégis nőies nőt képzelek hozzá, igazi luxus kinézettel.

Dior j'adore: Igényes, visszafogott, nem esik túlzásba, de stílusos, a külseje mindig rendezett, nude körmök, világos színek, leheletnyi smink.

Erba Pura: Sportos, természetes nőkön tudom elképzelni, leginkább nyáron.

Sí: komoly, kifinomult, elegáns nőkön, én személy szerint ezt is imádom.

2023. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm szépen! Én is így képzelem el 🥰🥰
2023. jún. 6. 01:32
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Ez mind nyanya illat,bocsi. Még a Sí talán annyira nem.
2023. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!