Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Notinon eredeti parfümöket...

A Notinon eredeti parfümöket árulnak vagy sem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Eredeti
Hamis
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Eredetiek, csak sokszorosan túlárazzák.
2022. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első válaszadó: tudsz máshol jobb áron eredetit?
2022. ápr. 17. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
2022. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Én pl az olaplex-szel jártam úgy,hogy az első eredeti volt, a második hamis. Szerintem a parfümöknél is hasonlóan lehet, van pár db, ami hamis, ezen nyerészkednek, de van eredeti is, így nem annyi a panasz/rossz vélemény.


Az is fura, hogy pár hónapra levették a kínálatból az olaplexet, nem rég óta kapható újra a Notinon.

2022. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszadó: köszönöm szépen, akkor azt hiszem nem kockáztatok. Rendeltem már N-ról krémeket, szérumokat stb, és olcsóbb parfümöket is, de 30-40 ezret nem dobnék ki az ablakon, akkor inkább a D. vagy M. parfümériából rendelek, remélem ott nem kevernek bele hamisat. Ugye.. erősítsétek meg légyszi, vagy cáfoljatok ha úgy van, köszönöm:)
2022. ápr. 17. 20:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudtad hogy az Olaplex nem eredeti? Én is rendeltem már. Köszönöm.
2022. ápr. 17. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem eddig minden eredeti volt
2022. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4. Vagyok. Ugyanazt a terméket rendeltem meg másodjára és a flakon nem ugyanolyan volt, mint az első körben rendeltnek, qr kód is rongált volt rajta. Inkább visszaküldtem.


De parfümökkel nincs tapasztalatom, lehet csak az olaplex-szel csinálják ezt.

2022. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4: Köszönöm szépen a választ! Érdekes az biztos..
2022. ápr. 17. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:

A notino, krémmánia, parfümclub, veraparfüméria, stb... "olcsósított" webshopok többnyire jobb minőségű török hamisítványokat árulnak.

Nem egyenletes a minőség, de ha szerencséd van akkor majdnem olyan mint az eredeti.

2022. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!