Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arckrémtől miért nem...

Az arckrémtől miért nem múlnak el a ráncok? Vagy legalább kevésbé lennének mélyek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert azzal csak megelozni lehet. Ha mindig hidratalt a borod, kevesbe gyurodnek bele a termeszetes rancok.
2023. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az arckrem arra van, hogy hidrataljon.

A ráncoknak meg 2 típusa van: dinamikus és statikus. A dinamikusokra ideig-óráig jó a botox, mert nem fogod tudni mozgatni azt a részt. A statikus meg idővel a megereszkedessel együtt jön.


Amit tudsz tenni az a közel mindennapos fenyvedelem(kiemelten a tavaszi nyári idoszakban) ez időben kitolja a rancosodast(az uv is nagy szerepet játszik ebben a folyamatban).

Emellett főleg az őszi-téli idoszakokban kozmetikusbál tűs mezoterapia, lézeres és peptides kezelések.


Illetve próbálj meg minél kevesebbet hunyorogni, ráncolni az arcod és kerüld a szoláriumot, erős, direkt napsütést.


Amíg halvány, addig visszafordithato, stabilizalhato az állapot, de mély rancokra már csak a plasztika marad.

2023. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es teljesen jól írta. Főleg bolti termékektől ne várj csodát, kozmetikustól kérhetsz arckezelést, ami feltölti a ráncokat, de az is legfeljebb egy hétig tart, tehát ismételni kell. Tartós és látványos megoldás csak az invazív kezelések, ezek már sokfélék lehetnek a bőr állapotától függően: hialuronsavas feltöltés, botox, szálbehúzás, stb.
2023. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%

Én is csatlakoznék a fentiekben leírtakhoz. Viszont én mióta az Ellese krémet használom egészen pozitív irányú a változás. Találtam egy blogcikket róla:


[link]

2023. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!