Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lehet, hogy az arckrémtől...

Az lehet, hogy az arckrémtől sárgult illetve bronzosult be az arcom?

Figyelt kérdés
Avonos arckrémet használok, amiben apró sárga színű gömböcskék vannak. Tegnap anyukám szólt hogy sárga az arcom bizonyos helyeken. Azt én is észrevettem hogy az utóbbi időben bizinyos területeken sárgásas barnás az arcom. Májam nem beteg, úgyhogy en erre az arckrémre gondoltam. Kb már egy tégelyt elhasználtam belőle. Lehet hogy ez a krém okozza ezt a színt?
2021. ápr. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik pontosan ez a krém?
2021. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Avon ageless nappali krémje.
2021. ápr. 25. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet ettől, igen
2021. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, te is használtad ezt a krémet?
2021. ápr. 25. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, viszont olvastam róla véleményeket és másnak is barnás lett tőle az arca, és ez elképzelhető is, ha sárga gömböcskék vannak benne
2021. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnaptól abbahagytam a használatát. Kiváncsi vagyok mikorra fog elmúlni a sárgás barnás arcszínem. Ui: én senkinek sem ajánlom ezt a krémet.
2021. ápr. 26. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!