Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés sztorik és...

Hajnövesztés sztorik és eredmények? Ki milyen hosszról indult, most milyen hosszú, ahhoz képest amióta elkezdtem növeszteni, stb ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó alkalom, mikor belevagtam a növesztésbe, az kb 10 éve volt.

Pixi frizurarol növesztettem meg és most melltartópántig ér a hajam.


Nem volt könnyű, mert hol a fodrász, hol én rontottam el a vágást és vagy 6 évig volt emiatt vállig erő hajam. Aztán volt olyan is, hogy kihullott a fele és azért jegeltem a témát.

Volt fodrász általi hajfestos baki(szokitovel elegette a hajam alsó 10 centijet).

2023. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
3 éve kezdtem el foglalkozni a hajam egészségével, azóta vágom kb 3 havonta rendszeresen persze volt, hogy véletlenül többet vágtam ezer nem nőtt olyan gyorsan , de a derekamig ér már, erős és egészséges és a valamig ért kb amikor elkezdtem.
2023. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!