Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szöszösödő hajra mit ajánlotok...

Szöszösödő hajra mit ajánlotok, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Amikor levágattam, és most, hogy megint hosszú, mindig gondom volt és van ezzel, hogy "szöszös". Nem számít, hogyan szárítom, hogy ha nem szárítom, hogy csak mosom vagy pakolást teszek rá, hogy olajokat használok, akkor is szöszös. Nem tudom, a fodrászok mit használnak, mert amikor ők megcsinálják, ámulok, milyen szép.
2023. máj. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a titok, hogy a fodrásznak nagyobb a rutinja és jobban kézre áll, mintha magunknak csináljuk.


Amúgy nehéz látatlanban tanácsot adni.

Számít, hogy alapvetően természetes a hajszined, szokitve/festve van, hullámos-e(a göndör-hullamos és a karosodott hajak hajlamosak szöszösödésre).

Vagy csak kiallnak a babahajak és azért látod szöszösnek.


Elsőkorben azt tudom javasolni, hogy olvasgass a témában. Instan szofi's vagy Kata haircare oldala, Zoli loves hair(ott szokott lenni kérdezz felelek meg egyéb okosságokat oszt meg).

Fb-n meg ami nekem sokat segített az a Herczeg Gyöngyi szeresd magad gondoren csoportja.

2023. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetes a hajszínem, halványan hullámos. Mindig azt hittem, hogy egészségtelen a hajam, de aztán mindig, amikor fodrászhoz kerültem, egytől egyig azt mondták, hogy egészséges, nincs vele gond, nem töredezett (először a szöszösödésre azt hittem töredezett, utána javívott ki a fodrász, hogy egészséges).
2023. máj. 6. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Fésülöd? Hullámos/göndör hajar csak hajmosáskor szabad fésülni különben szöszösödik.
2023. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, fésülöm.


Máshogy hogyan lehet hajszárításnál? :( Vékonyszájú hajam van, így is összeszenvedem, hogy kevésbé látszódjon laposnak a fejem teteje. Előrehajolok, szárítani kezdtem a hajam vonalánál 1-2 percig, aztán felegyenesedek, kifésülöm, és néha-néha fésülök egyet, hogy ne legyen gubanc.

2023. máj. 6. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
az a különbség, hogy te megszárítod, a fodrász meg beszárítja... nekem is ilyen gagyi hullámos izé, két esetben áll normálisan, ha eleve hajcsavarókkal szárítom és utána lakozom, vagy ha megszárítom, kivasalom, lakkozom. a fodrász se csak úgy ráengedi a hőt, fésülgeti egy kicsit és kész. sajnos az ilyen hajjal sokat kell dolgozni hogy kulturáltan álljon, de jobban megéri mint hogy alacsony legyen tőle az önbizalmad.
2023. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt keratinos hajfeltöltéssel tudtam csak megoldani. Azóta nem szöszös, nem rendezetlen.
2023. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!