Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korban kell kiszedet...

Hány éves korban kell kiszedetni vagyis levékonyítani a szemöldököt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vagyis nekem kicsit vastagabb mindkét szemöldököm és amúgy nincs összenőve sem mert gondozom vagy hogy mondjam és azért nem olyan durva se mint pl egy dzsungel de le szeretném vékonyítani majd?

Hány éves korban illő, vagy hány éves korban kell levékonyítani szerintetek?



2023. ápr. 23. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmikor nem kell.
2023. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kell. Akkor szedsz belőle, amikor akarsz.
2023. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindenkinek akkor kéne amikor úgy gondolja


Pl. Nekem is vastag a szemöldököm de nekem így tetszik, nem szeretném levékonyítani

2023. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor szeretnéd és amikor már van annyi szem-kéz koordinációd, hogy ne lyukat szedj a közepébe.
2023. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semmikor nem kell. Engem anyám elrángatott 13 évesen kozmetikushoz mindenféle gyantára, igen szemöldökre is, de amúgy a testem minden részén, nem akarta, hogy borotválkozzak. Nagyon rossz élmények ezek. Aztán én kezdtem magamtól járni egy másik kozmetikushoz, aki jó nagy hülye volt, azt mondta, ő felül nem fogja szedni a szemöldökömet, mert elveszítem a szemöldök ívemet és egy jó kozmetikus lebeszél erről. Emiatt az osztálytársaim bokornak hívtak mert a szemöldököm arra hasonlított szerintük. Komplexusaim lettek úgyhogy rendszeresen mentem szedetni egy másik kozmetikushoz. Majd jött a covid és nem volt nyitva semmi, leszoktam róla, magamnak szedek belőle, ennyi. Ha akarom elmegyek kiszedetni ha nem nem.
2023. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Amúgy annyira nem szeretném levékonyítani csak egy picit és azt kozmetikus csinálná nem én mert én nem tudom:D

2023. ápr. 23. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves korom körül vékonyítottam le.
2023. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. ápr. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!