Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért számít a lenövés igényte...

Miért számít a lenövés igénytelennek?

Figyelt kérdés
4 éve festem a hajam kékre, viszont most ápolni szeretném a hajam, szóval abbahagyom a festését, a meglévőt viszont nem szeretném újra leszivatni és "eredeti" hajszínre visszafesteni. Én sose gondoltam az ilyeneket igénytelennek, számomra ez nem itt kezdődik, mégis sok helyről hallom hogy az.
2023. ápr. 16. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért foglalkozol mások hülyeségével????
2023. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Furcsán nézhet ki. Ha zavar, esetleg gondolkoztál már azon, hogy valahogy finom hangolj majd idővel az átmeneten? Hogy ne lenövésnek, hanem mondjuk 2 színű festésnek nézzen ki?
2023. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Azt ajánlanám, mint amit a 2. írt. Nekem sokáig volt fekete a hajam, mert nem jutottam hozzá jó kék festékhez, korábban meg a suli tiltotta. Szóval amikor végre volt lehetőségeb kék hajra, ott álltam 50 centi fekete hajjal alapként :D én is azt csináltam, hogy elkezdtem a lenövést kékkel festeni, majd amikor már nagyon látványos volt, a feketével becsíkoztam, az alját meg mindig vágtam, így szépen "átnőtt" kékre anélkül, hogy rosszul nézett volna ki. Szóval hagyj valamennyi lenövést, majd csinálj valami átmenetet és pár hónap múlva lazán el tudod adni ombrénak.
2023. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a lenőtt 8 hetes műköröm, az ápolatlan repedezett sarok, a gombás köröm, meg a büdös száj, mert a “gazdája” nem mossa legalább napi 2-szer.
2023. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kellett volna vágni a festett hajat nullásgéppel..
márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!