Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pattanásom, hogyan...

Van egy pattanásom, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Jó mélyen van a bőröm alatt, tehát még ki sem tudom nyomni, de tök nagy és olyan mintha szarvam lenne, hogyan tudom eltüntetni?
2010. okt. 7. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hát várj még vele,1-2 napot hogy ki bírd nyomni.
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ilyenem már volt és ez nem fog előjönni, mert nagyon alul van:S
2010. okt. 7. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, én fertőtlenített tűvel meg szoktam szúrni - ahogy a kozmetikus is. Ha jól csinálod és eltaláltad a csatornát, semmit nem érzel, utána ki tudaod nyomni. De olyan nincs, hogy egy pattanás "nem jön fel" a bőrfelszínre - akkor az nem pattanás, hanem zsírcsomó.
2010. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nekem már volt egy pár, hogy feldagadt piros volt és fájt, és pár nap, esetleg egy héten belül elmúlt. attól még persze lehet zsírcsomó, én nemtudom h az milyen
2010. okt. 7. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont mint a pattanás - legalábbis úgy érzed. Van amikor magától elmúlik, van amikor nő és ki kell vágni...Nekem anno ki akarták vágni, mert hatalmas volt már az arcomon. Aztán a kozmetikus azt mondta, megpróbálja megszúrni. Így is történt - kinyomkodta (zsír jön ki belőle, olyan fonal szerű) nem kellett utána kivágni. Eleinte hetente mennem kellett vissza, mert újra és újra megtelt, aztán havonta végül úgy egy fél évvel a szúrás után megszűnt.
2010. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
deduuuuurva:O úristen akkor remélem nem olyan, megpróbálom lefertőtlenített tűvel megszúrni de honnan tudom h hol a csatornája? hogy látom?
2010. okt. 7. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát egy icipici pötty - kozmetikussal jobban járnál elsőre.
2010. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!