Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam egyik felét fehérre...

A hajam egyik felét fehérre akarom festetni, mi a folyamata és mennyire károsítja a hajat? 21/F

Figyelt kérdés
Csak a "fenti részének" a baloldalát szeretném fehérre festetni. Azt hallottam, hogy a szőkítés nagyon károsítja a hajat, megéri egyáltalán ezt csinálni, ha nem, akkor lehetséges valahogyan tartósan fehéríteni a hajam egyik oldalát?

2023. márc. 23. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Semmi baja nem lesz ha ésszel csinálod, pláne ha rövid a hajad.

Veszel egy dobozos szőkítőt mivel nem vagy szakember neked ez sokkal egyszerűbb, van benne pontos leírás. Veszel egy platina szőke/fehér hajfestéket is és a leszokitett részt miután lemostad és megszaritottad a hajad befested ezzel. Leírást követed itt is, lemosod az adott hatoido után, majd megmosod a hajad hamvasito samponnal.

Ha szeretnéd küldök linket miből milyet érdemes venni ami nem drága de jó is.

2023. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen hajam, és érezhető volt a különbség a fekete és a fehér rész között.


Tapintásra sprődebb, és drót szerűbb lesz a fehér rész. És igen, le is törik, nekem 3 centi különbség tuti volt.


Fenntartani pár hetente kell, ha rövid, akkor gyakrabban is.

És speciális szőke sampon kell rá, nem fogod megúszni különben csúnya lesz.

Emiatt inkább annak ajánlanám a fehért mint színt, aki már rutinosabb hajfestésben, tudja melyik festéktől, peroxidtól mit várhat


Én nem tudtam magamnak festeni, szóval ha nincs erre kapható ismerős aki a hátuljában segít, bizony nem lesz szép. Különösen rövid hajat egyenesen leválaztani a fejed hátsó részén macerás.

2023. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Szóval, úgy fogsz kinézni majdnem kb, mint Szörnyella, csak férfiban? 🤔

Szerintem gáz.

2023. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért pontozták le az elsőt? Az eredményt meghozná.
2023. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szőkítéssel lehet ezt a színt elérni.A fehér már eléggé erős szőkítőpor és egyéb vegyi anyagokkal érhető el.Tapintása is teljesen más lesz,mint az eredeti hajadnak.Látványra is borzalmas lehet,ha nincsen megfelelően ápolva.Ehhez speciális sampon kell és egyéb ápoló termékek.Én mindenképpen fodrászbál csináltatnám meg,hogy ne legyen borzalmas a végeredmény.
2023. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Maga lesz a pokol. Barátnőm leszőkítette az övét, teljesen szétroncsolta vele a haját. 5 éve nem jön rendbe fele.
2023. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!