Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hülye kérdés, de miért...

Lehet hülye kérdés, de miért sértődik meg egy fodrász, akinél vagy 2szer voltam eddig összesen, ha más fodrászhoz megyek őutána? Hisz nem esküdtem örök hűséget neki.... (egyszerűen csak találtam olyat, aki kedvezőbb árban dolgozik!)

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Miböl gondolod, hogy megsértödik? Egyáltalán honnan tudja? Meg miért érdekel téged, mit gondol?
2023. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves egyes!


A kérdés nem ez volt! :)

Tudja, mert írt nekem!

2023. márc. 21. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg töle
2023. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki egy fix ügyfélkör kiépítése az érdeke.

Egyébként meg nem kell a szívedre venni. Meg kell mondani neki, ha kötözködik, hogy azért, mert ugyanazt a szolgáltatást ugyanolyan minőségben másnál kedvezőbb áron kaptad, neked pedig jogodban áll, hogy eldöntsd, melyik szolgáltatást veszed igénybe.

Ha pedig ilyen háklis, a továbbiakban 100%, hogy nem mennék hozzá.

2023. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudja kezelni a frusztracióját, hogy valaki nemet mondott. Neked nincs ezzel dolgod, csak neki.
2023. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, akinek ennyire sérülékeny az egoja attól jobb hogy el is jöttél. Durva hogy rádírt emiatt.
2023. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mert egy hülye p... :D ha rossz munkát végez és drágán, ilyen hozzáállással, ne csodálkozzon hogy nem marad visszatérő vendég valaki
2023. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Mi a fontosabb: hogy neked jóhajad legyen, amiért pénzt adsz ki és amit hónapokig viselsz, vagy az, hogy egy idegen ember, akinek a szolgáltatásáért fizettél és nemvoltál vele megelégedve, vagy találtál nálajobbat és akivel találkoztál össz-vissz kétszer, mit gondol.
2023. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
60%
Az elvesztett pénz miatt?
2023. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9es!


Akkor kis jogomban áll váltani, és változtatni!

Különben normálisan is írhatott volna nekem emiatt, vagy inkább szarta volna le!

2023. márc. 24. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!