Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gozolos hajvasalot hogy kell...

Gozolos hajvasalot hogy kell tisztítani?

Figyelt kérdés
Olvastam máskor az ecetes vizet,de nem tudom a tartályba kell e,vagy lefújni azt a részt,ahol jön ki a gőz.

2023. márc. 20. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A tartályba kellene, ahogy pl. a vízforralóba is. (Mellesleg az ecet nem árt a hajnak, csak puhává teszi.)

Ha abból indulunk ki, hogy régen a sima, gőzölős ruha vasalókba is ioncserélt/desztillált víz kellett, hogy ne vízkövesedjen be, akkor egyértelmű, hogy a gőzölős hajvasalóba is célszerű ilyet tenni, és akkor nem kell tisztítani, mert nem lesz benne ásványi anyag, ami kicsapódjon.

2023. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt használok,viszont észre vettem,hogy nehezebben gozol mostanában.

230fokon jön belőle,de 150 max 170 fokon vasalom a hajam,és akkor szinte semmi nem jön

2023. márc. 22. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kell az ecetes víz.
2023. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!