Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen felületű cipőket...

Az ilyen felületű cipőket milyen tisztítani?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Aminek a felülete nem az a hagyományos gyöngyvászon, hanem ilyen kötött szintetikus viszonylag vastag anyag. Ilyen pulóverszerű.

A gyöngyvászon cipőimet sose tudtam igazán tisztítani, mert a fehér vásznon mindig ott éktelenkedett egy sárga vagy sárgás-barna folt. Teljesen mindegy volt, hogy kézzel mosom vagy mosógépbe rakom.

Ezek is sárga foltosak maradnak mosás után?

Mert nagyon szeretnék már egy fehér vászon snaekert, jelenleg csak fehér bőr cipőim vannak.



2021. máj. 28. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket nem igazán lehet egyénileg tisztítani, max mosógépben, de az ugyebár roncsolhatja a cipő állapotát. :(
2021. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem van egy hasonlóm, én mosógépben szoktam mosni fehérítős mosószerrel, nekem mindig szépen kijönnek a foltok.
2021. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!