Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tűnnek el a pattanások?

Miért nem tűnnek el a pattanások?

Figyelt kérdés

13 hónapig szedtem 20 mg isotretinoint, akkor szép volt a bőröm, de ahogy abbahagytam (2023.január végén fogyott el az utolsó darab) azota a homlokomon jönnek vissza az apróbb pattanások, egyre több

A hátam tele volt a kezelés alatt, ott egyenlőre nem jönnek vissza, remélem nem is fognak.

Homlokomon miért? Annyit tudok hogy a belem nem az igazi, Candida gyanu áll fent, bél /emésztést zavarok miatt tudom hogy van pattanás, ez miatt esetleg lehet?


2023. márc. 19. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszerrel kezelted a pattanásokat vagy külsőleg is?
2023. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amíg szedtem a gyógyszert addig azt ajánlotta a bőrgyógyász hogy kerüljem az ilyen különféle hámlasztokat stb, adott szalicilsavat, azt óvatosan kenegettem, de ennyi igazából. Ja meg ugye fényvédő
2023. márc. 20. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira durva volt a helyzet, hogy bőrgyógyász kellett hozzá? Nem lett volna elég egy jó kozmetikus?
2023. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kozmetikust az hagyjuk, voltam 2x, de nem volt semmi hosszútávú hatása, meg borzasztóan fájt is. Az off
2023. márc. 20. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne abból az egyből indulj ki. Én ajánlhatom az enyémet, nem erőltet rám semmi "csodaszert" méregdrágán, és ha neked is lesz egy jó rutinod akkor búcsút is mondhatsz a fájdalmas nyomkodásnak.
2023. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!