Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, és hány nap alatt...

Hogyan, és hány nap alatt tűnnek el a pattanások, ha megfelelően tisztítom?

Figyelt kérdés

A tisztítás alatt azt értem , hogy például minden este letonikozom , lefertőtlenítem , utána pedig lekenem az orvos által felírt gyógyszert ( krémet ) . Es rendesen kinyomkodom ?

Már nagyon zavarnak !! 13/L


2015. máj. 22. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy híják azt a kréjmet?
2015. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

terméktől is függ, meg a pattanásaid súlyosságától.

nekem középsúlyos akném volt, amikor elkezdtem használni az akneroxid krémet. már egy nap alatt szebb lett a bőröm, egy hét után látványosan javult a bőrképem. de kellett kb. 2-3 hónap, mire bababőröm lett.

2015. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A krémeknek és gyógyszereknek is általában több hónap kell hogy lásd a hatását. Szóval 3 hónapig használod, aztán vagy hat vagy nem. Nekem a krémek sose értek semmit.
2015. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!