Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hi! Mór tehetnék? A bőröm...

Hi! Mór tehetnék? A bőröm barna,nagyon szégyellem,kérlek adjatok valami tippet

Figyelt kérdés
Önbizalmam sincs
2023. márc. 17. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad. Gondolj bele manapság a fehérbőrű instamajmok folyamat égetik a bőrüket a szoliban vagy kenik magukat büdös foltos barnítóval hogy olyan legyen mint a tied.
2023. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen barna akkor szinte semmit.
2023. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valamit,bármit ,sokan lesznek,pedig nem is vagyok c*gany,de mindenki ezzel csúfol
2023. márc. 17. 12:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a helyesírásoddal foglalkozz, meg a fogalmazási képességeiddel.
2023. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Órán voltam...,és gyorsan írtam
2023. márc. 17. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az európai nők barnítókrémet kennek magukra, az indiai nők fehérítőt.

De inkább legyél jó fej, meg haladj a céljaid felé.

2023. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm 🙂
2023. márc. 17. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában valami okot mindig találnak, hogy bactassanak, de ne szívd mellre.



Amit az ilyen rasszista beszólásokkal lehet csinálni, hogy magyaráztasd el velük. Tetesd magad értetlennek, ezzel általában két dolgot érsz el, vagy elszégyellik magukat, vagy belelovalják magukat egy vállalhatatlan tirádába, amivel aztán baromi könnyedén botrányt csinálhatsz.


"És ha roma vagyok, az miért baj?"

"Tényleg? És szerinted erre mi lenne a megoldás?"


Hagyd nekik, hogy jól beleéljék magukat, mondjanak egy csomó durva dolgot, aztán vedd fel, és publikáld, pl tiktokon, küldd el a szülőknek facebookon, az esélyegyenlőségi ombutsmannak.


Szerinted mondjuk az iskola, vagy egy leendő munkaadó örülni fog neki, hogy ezek a kretének rontják a reputációjukat? Baromi kellemetpen lesz nekik.

2023. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár világos a bőröm, a hajam már gyerekként is majdnem fekete volt.

Ami egyébként teljesen természetes, mert részben latina vagyok (spanyol, portugál, olasz), de az osztálytársnőimet nem jogosította fel, hogy emiatt lenézzenek, zaklassanak, vagy csak azért higgyem el, hogy “rondább” vagyok náluk, mert nem vagyok olyan szőke, mint ők.

2023. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

#9

Köszönöm kedves kommenteket,sokszor próbáltam magam "elfogadni" de ahj...nem sikerűl, akkor ezt a témát hagyjam is?

2023. márc. 17. 17:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!