Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem törődnek a nők a...

Miért nem törődnek a nők a dekoltázsukkal is?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sajnos, nem csak egy lánynál tapasztaltam már, hogy bár gyönyörű, szép az arca, még sehol egy ránc, de a dekoltázsuk már tiszta narancs bőr! Mint akinek megártott a sok szolárium! 35 fölött már kezdenek elhízni, tokát, meg úszógumit ereszteni. Kicsit kiábrándító!
2023. márc. 13. 14:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos sokszor megbámultak, kétszer követtek is, úgyhogy fogd be szépen a szádat. És nem nézek meg férfiakat, mert nem vagyok undorító kis féreg.
2023. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"És nem nézek meg férfiakat, mert nem vagyok undorító kis féreg."

Most már teljesen világos! A hiba a te készülékedben van, méghozzá nem is kevés!!! Szóval, ha egy nő megnéz egy férfit, akkor már szerinted undorító kis féreg! Nem tudom és nem is érdekel, hogy hol és hogyan szocializálódtál, de szánalmasan buta vagy! Még a nők is megutálnak nézeteid miatt, nem csak a férfiak! Részemről lezártnak tekintem a témát!!!

2023. márc. 14. 11:16
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem válaszoltál, Neked milyen tested van?
2023. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23

Mondjuk azt, hogy nincs okom panaszkodni, nem egy nő kívánt már meg!

Megéri rendszeresen sportolni, egészségesen és mértékletesen étkezni!

De mindezeken felül azt gondolom, hogy nem a férfi dolga, hogy szép legyen! Nem vagyok metroszexuális!

Ahogy Karinthy mondta egyszer: "A férfi jutalma a nő, a nő jutalma meg a tudat, hogy ő a jutalom!" Értsd jól!!!

2023. márc. 14. 15:03
 25/27 anonim ***** válasza:
67%
Undorító, zaklató, szexista szardarab vagy. Értsd jól.
2023. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#26

Hogy szexista vagyok, hát nem is tudom, lehet?! Undorító szardarab? Nem hinném, nem ezt tapasztalom a nők visszajelzéseiből! Zaklató meg végképp nem, nem szorulok rá, hogy zaklassak bárkit is!

De, mint azt fentebb írtam, részemről lezártnak tekintem a témát!

Csak intelligens hölgyek véleménye a mérvadó számomra, egy szánalmasan buta libáé értéktelen!

2023. márc. 14. 17:10
 27/27 A kérdező kommentje:
Töröltek egy kommentet, a válaszom így a 25-ösnek szól!
2023. márc. 14. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!