Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak kiakadva a...

Miért vannak kiakadva a lányok, hogy megbámulom a mellüket, ha olyan felsőt hordanak, amiből szinte kiesik mert olyan mély a dekoltázsuk?

Figyelt kérdés

Oda vonzza a tekintetem!!!


És ki vannak akadva, ha meglátják, hogy oda pillantok le egy pillanatra!


Női logika WTF?



2014. febr. 26. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, nem neked öltöztek ki így, de az már nem jut el az agyukig az ilyeneknek, hogy látja még 689 másik hapsi is ugyanezt...

Ez nem női logika, általában azt ilyen kipakolós nők nem egy géniusz egyik sem.

2014. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Háháá, te még csak most szembesültél a logikájukkal? :D


Nem tudom, talán pont nem a tekintetedre számítottak, hanem egy menő, egybenyakú, kopasz, kigyúrt állatra. :)

2014. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert azt akarják, hogy istennőként tekintsenek rájuk, de mint tudjuk, azokhoz nem lehet ám hozzányúlni, rájuk nézni sem nagyon.

Szerintem az a baj, hogy sok a szép nő és le akarják nyomni a másikat. Ha ő a bevállalósabb, akkor övé a figyelem. Lehet, hogy nem is a pasiknak szól, hanem a többi nőnek, hogy kikészítsék egymás idegeit?

2014. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem neked van kitéve az a dekoltázs.
2014. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én már megértettem ezt a logikát. Nem neked, nem is a kigyúrt állatoknak vagy a jópasiknak öltözködnek, hanem a rivális nőszemélyeknek.
2014. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Nekomimi* ***** válasza:
96%

Nőként én sem igazám értettem / értem ezt a dolgot. :D

Én sosem voltam az a kipakolós tipus, de pár barátnőm igen és aztán ha megbámulták a ciciket, már kezdték is a " nézd má' a tahót..." De amúgy, igen, van abban valami, hogy nem Neked voltak kipakolva, hanem a pénzes pasiknak. De tudod mit, ha én pasi lennék, simán megbámulnám őket továbbra is, ha meg beszólnak a csajok, hát visszaszólnék, hogy akkor rakják már el őket.

2014. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

A férfiak megnézik a csinosabb nőket ha mély a dekoltázs, ha nem. Ha egy kivágottabb felsőt veszek fel és valaki rám néz, hát rám néz, nem szúrhatom ki a szemét.

Az viszont, hogy hosszasan megbámuljuk a másikat, szerintem azért mindenféleképpen udvariatlanság, teljesen mindegy, hogy a dekoltázsa miatt, a külseje miatt, a frizurája miatt, vagy bármi miatt tesszük. Hacsak éppen nem az a cél, hogy kikezdjünk vele.

Tehát nem mindegy, hogy megnézel valakit, vagy bámulsz rá, mint borjú az új kapura.

2014. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Női logika 1.:

"Talán ha felveszem ezt a felsőt, amiből kibuggyannak a melleim, akkor találkozom egy olyan fiúval, aki a személyiségemért fog szeretni."


Női logika 2.:

"Felöltözöm elég szexisen, kirakom a cickóimat, mert a szépségemet meg kell mutatni, aztán ha ajánlatot tesznek, vagy megbámulnak, akkor látványosan kiakadok, és játszom a szende szűz jó kislányt."

2014. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%

Mert qrva nagy mellem van, és ha garbót hordok, olyan, mintha a nyakamból nőne ki az egész.


Nem a pasiknak teszem ki, nem ismerkedem, és életem végéig szűz leszek, úgyhogy nem csábítási eszköz. Itthon is így vagyok, és senki nem lát, nekem viszont ez kényelmes.

2014. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én imádom kipakolni ami van. A blúzom a pulcsi ha jó idő van a jó érzés határán túl egy picivel ki van gombolva. Imádom ha megbámulnak. A többiek nem a pasiknak, hanem a konkurenciának öltöznek ki, és utána nyafognak.
2014. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!