Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/férfiak! Milyen hosszú...

Fiúk/férfiak! Milyen hosszú volt eddig leghosszabban a hajatok?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál ekkor?

Milyen iskolába jártál/mit dolgoztál?

Ha ez már "hosszúnak" számított, családban, iskolában, munkahelyen elfogadtak így?



2023. márc. 11. 07:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nekem kb. 25cm volt körben rövidre nyírva az egyetem előtti nyárig.

Legszívesebben összekötve hordtam, de sokszor volt kiengedve is.

A családom szinte nem hagyott vele békén de pl. barátok szerint jó volt.


Akkor 18/f.

2023. márc. 11. 07:25
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
21 évesen majdnem a derekamig ért. Egyetemre jártam, nem volt ott semmi probléma vele, a család sem nem szólt bele különösebben. Akkor egyszerűen meguntam, azóta mindig biliárdgolyóra borotvált fejet viselek. 35F
2023. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

18 éves korom körül volt a sztori, kb 15centis volt.


Nem állt jól :D

2023. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
50 centis volt a max 30 éves koromban. Általában dicsérték mert szép ápolt haj. Munkában hétköznapi életben sem volt egyáltalán semmi negatív vagy pozitív hatása.
2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem volt nagyon rövidre nyírt hajam és kimondottan hosszú sem. Most a leghosszabb: 18-20 cm.

40 éves vagyok. De mindig elképednek, mikor megtudják, mert jóval kevesebbnek tippelnek. Lehet a haj is közrejátszik. Sem kinézetre, se tulajdonságaim alapján nem vagyok az a tipikus "40-es családapa" típus.

Egyetemen tanítok. Na ez a másik, amin meg szoktak lepődni. A sztereotípiákban az egyetemi oktatók tipikusan öltönyös, kopaszodó, idősödő bácsikák.

Nincs saját családom. A szüleim nem élnek. Barátok, ismerősök, kollégák még soha nem szóltak be a hajam miatt. Annak ellenére, hogy nincs rövidre nyírva, mindig próbálom ápoltan tartani.

2023. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%

Nekem vállamig ér de hagyom nőni

18/f

2023. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
5: És szabad érdeklődni, hogy mit tanítasz az egyetemen?
2023. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
#7, persze, ha ez lényeges: kémiát. A tavaszi félévben általános kémia előadásom van + analitika laborgyakorlat. Az őszi félévben van az általános kémia laborgyakorlat része és akkor van még szerves és munkavédelem előadásom.
2023. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Köszi a választ. Én közigazgatási jogot tanítok.
2023. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Hát az nem az én világom... Előző munkahelyemen kormánytisztviselő voltam. Ott is laborban labormunkát végeztem. Ennek ellenére kötelező volt közigazgatási alap- és szakvizsgát tenni. Nekem annyi bővel elég volt a jogi ismeretekből. :)
2023. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!