Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondta azt,hogy szőke...

Miért mondta azt,hogy szőke vagyok?

Figyelt kérdés

Ma egyik óráman egy tanár aki valaki más nevén szólított odajött és mondta,hogy csak magyon hasonlítunk,hogy olyan szőke meg ilyenek.

De a dolog az,hogy én nem vagyok szőke. Kiskoromban voltam az de már bebarnult. Össze volt kotve a hajam. A töve meg főleg barna. Akkor miért mondhatta?



2023. febr. 15. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, mert az általad leírt mondatok értelmetlenek, így pedig nem sikerült kivenni, hogy mit akarsz kérdezni.
2023. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt a tanára véletlenül nem a saját nevén szólította. Majd azt mondta neki a tanár, hogy "bocs, csak azért szólítottalak így, mert nagyon hasonlítasz arra a másik lányra, ő is szőke." Az a kérdező problémája, hogy szerinte viszont nem is szőke a haja, hanem barna.


Egyébként nem tudom, miért mondta, lehet ő szőkének látja, de ezen felesleges rugózni szerintem.

2023. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen 2, köszönöm. Nem tudom ezen mit kell értetlenkedni.

De a hajam nem is világosbarna hanem közép inkább. Lehet azértert régebben amikor tanított (pár éve) még inkább szőke volt? Meg akkor tobbet volt kibontva.

2023. febr. 15. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Vannak olyan emberek, akik a szőkésbarna, vagy akár egészen barna hajat is szőkének nevezik. Szerintem színvakok, de mindegy. :)
2023. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb DM-ben nézegesd a hajfestékeket.


Pl.

[link]

2023. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom ferfi a tanar. Nekunk kb ugyanaz 😅
2023. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a szőkét nem úgy értette. Nézz meg pár szőke nős viccet, lehet pont rólad beszélt
2023. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először az jutott eszembe hogy lehet hogy úgy gondolta hogy ,szőke‘ vagy hogy hülye vagy. Vagy lehet hogy csak nem tudja a hajszínek közötti különbséget/ a tiédet szőkének látja
2023. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak el akarta magyarázni, hogy kivel kevert össze

"Bocs, összekevertelek valakivel, akire nagyon hasonlítasz... csak neki szőke haja van"

2023. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
"Milyen volt szőkesége, nem tudom már, De azt tudom, hogy szőkék a mezők ha dús kalásszal jő a sárguló nyár" Juhász Gyula. Szóval a szőkeség mindenkinek más is lehet. lehet valaki vöröses szőke, tejfehér szőke stb. Van akinek azt jelenti : buta. Átvitt értelemben.
2023. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!