Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hidrataló a jobb?

Melyik hidrataló a jobb?

Figyelt kérdés

Főleg így télen nagyon ki van száradva a bőröm, és szeretnék vásárolni rá valamilyen hidratálót. Nővérem Garnieres rose hidratálót használ, én is kipróbáltam és nagyon tetszett. Utána néztem neten, ott viszont Garniertől az aloes változatot nyomtatják.

Valakinek van tapasztalata, hogy ez a két krém közül melyik a jobb?



2023. febr. 12. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kremmaniat bongeszd. Ott millió véleményt fogsz olvasni.
2023. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem Garnier hidratálót használnék.
2023. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Mi az, amit használnál?

2023. febr. 12. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
3# pl. Cerave
2023. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyi pénzem sajnos nincs:/
2023. febr. 13. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
5# milyen bőröd van? Cerave hidratáló száraz bőrre, 50 ml 2500 Ft körül van. Esetleg az Ordinary hidratálója? Az is annyi. Geek&georgeous cuccok is nagyon jók.
2023. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elsőre sok, de én pl a tengelyes hidratálót 3-4 hónapja biztosan használom.
2023. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Normál/száraz bőröm van.

Utána néztem ennek a geek&ordinarynak, szérumot találtam neten. Sose használtam még ilyesmit. Ugyanolyan, mint egy krém? (bocsi a sok kérdésért, elég tudatlan vagyok ebben a témában)

2023. febr. 13. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor pedig a Cerave is jó, ha száraz a bőröd, az 50 ml-es ugyanannyi, mint a Garnier krém. G&G-nek is van hidratálója, Happy barrier a neve. Szérumot hidratáló alá kell használni, önmagában nem elég.
2023. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mind a Garnier Rose, mind az Aloe hidratáló krémek jó választások lehetnek a száraz bőr hidratálására. A Rose hidratáló krém az érzékeny bőrre lett kifejlesztve, míg az Aloe hidratáló krém hidratáló hatása mellett a bőr nyugtatására és enyhítésére is törekszik.


Az egyes krémek hatékonysága azonban lehet, hogy különböző hatású, mivel az összetevőik eltérőek. Ez azt jelenti, hogy lehet, hogy az egyik krém hatékonyabb a bőröd számára, mint a másik.


Ezért javasoljuk, hogy próbáld ki mindkét krémet, hogy megtudd, melyik a jobb a bőröd számára. Az is fontos, hogy mindkét krém tartalmaz hidratáló összetevőket, amelyek segítenek a bőröd hidratálásában, és hogy mindig válassz olyan hidratálót, amely megfelel a bőrtípusodnak.

2023. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!