Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koszos vagy frissen mosott...

Koszos vagy frissen mosott hajra érdemes festeni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Be szeretném festeni a hajam már több mint egy hete , de pulzusom nem engedte , szóval 2 hete nem mostam hajat mert úgy voltam majd holnap be festem. Szerintetek mossam most már meg és úgy fessem be vagy így koszos hajrá fessek? Köszönöm szépen .

#haj #hajfesték #Milyen hajra érdemes festeni
2023. febr. 11. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg, várj két napot és úgy tökéletes lesz, azt hiszem 24 vagy 48 órát kell várni ha hajat mosol, frissen mosott haj így kilőve fixen.
2023. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A köztes állapot a legjobb. Ha frissen van mosva jobban irritalhat, ha nagyon koszos, akkor meg nem biztos, hogy jó lesz a fedés. Úgyhogy én is a 2-3 napos hajat javaslom.
2023. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindig meg kell mosni, de nem frissen. Lehetőleg ne koszolódjon abban a 7-8 órában, vili?
2023. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!