Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló krémet, Gél...

Milyen hidratáló krémet, Gél lemosót, BB vagy CC krémet illetve miccelás vizet ajánlanátok száraz arcbőrre?

Figyelt kérdés
Olyan ötletek várok, amit Notino-n be tudok szerezni és nem horror áron van. Köszönöm 🙂
2023. febr. 8. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A notinot nem ajánlom. Hajlamosak hamis termékeket árulni.

A hazaiak közül én azt javaslom, hogy nézd meg a geek&gorgeous és az elyn's lab termekeit. Gyógyszertáriból meg én cerave párti vagyok.

2023. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom, ami a notinon is fenn vannak


Micellás víz:

[link]


Hidratáló lemosó:

[link]


Hidratáló krém (ez a tégelyes nagyon sokáig elég):

[link]

2023. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak notinorol ne rendelj. Nem ertem hogyan mukodhetnek meg, sokszor kamu cuccokat kuldenek...
2023. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül egy sima drogériában szereztem be egy Neutrogena Hydro Boost arclemosót, egy Nivea Hydra Skin Effect micellás vizet, egy Nivea Hydra Skin Effect nappali és éjszakai krémet és netről pedig rendeltem egy La roche-posay effaclar duo+ tinted light krémet, ami színben tökéletesen illik az arcbőrömhöz.

Nagyon örülök ezeknek a termékeknek, mert mindjárt az első nap jót tett a száraz és vízhiányos bőrömnek. 🙂

2023. febr. 10. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A notinon az olcsóbb termékekkel nincs gond, azt nem éri meg hamisítani.


Inkább a drágább márkás parfümök, samponok stb amik gyakran hamisak ott.


Amiket felsoroltál cuccok, notinoról is nyugodtan be lehet szerezni. La roche posay, Cerave, ilyeneket én onnan rendeltem és azokkal semmi baj.

2023. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!