Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni szőkítés, vélemény?

Otthoni szőkítés, vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval festett fekete hajam van, vastag szálú és dús.

Múlthét csütörtökön rá kentem egy palette szőke festéket, le szívta de nem volt az igazi bár így első alkalom után gondoltam, hogy nem platinaszőke lesz.

Így szombaton ismét rá kentem, a teteje már szép szőke viszont lejebb a hajam ilyen rosdás narancs..

Az lenne a kérdésem, hogy lenne-e baj belőle ha csak az alját ma befesteném ismét? csak mert így elég retekül néz ki és türelmetlen vagyok :’)


2023. jan. 31. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most teszed tönkre az erős hajad :(
2023. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem leírni, hogy csak az első két tincsem festem a többit feketére tervezem hagyni
2023. jan. 31. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem szabad csinálni. Fekete hajból szőkét csak fodrász tud csinálni, és az sem 1 lépésben. Nálam kevesebbet senki sem jár fodrászhoz, de ezért még én is egyértelműen elmennék.
2023. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak két tincs? Azt hittem, az egész hajadat csináltad.

Az teljesen normális, hogy sötétebb haj (még a természetes is) sárga vagy narancs lesz szőkítés után. Barnát (sötétszőkét) tudnál ráfesteni, hogy szép legyen. Totál szőke nem lesz.

2023. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencse,hogy csak elől 2 tincset csinálsz meg mivel fekete hajból még néhány fodrász se csinál szőkét a károsodás miatt.Legyél türelmes és akkor kevésbé fog károsodni a hajad.Arra a részre ahol rozsda színű lett kenj még szőkítőt.
2023. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam a festett fekete hajamba szőke tincseket, hát annyit értünk el vele, hogy több óra után lett néhány sprod, száraz narancssárga tincsem, amit nem mertünk tovább vilagositani, mert jó eséllyel leesett volna a hajam.

(Holott teljesen egészséges a hajam, de feketéből szokere annyira erős vegyi kezelés lett volna, amit a hajam nem bírt volna ki)

2023. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!