Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiritkult a hajam, nem tudom...

Kiritkult a hajam, nem tudom mitől, de vissza lehet fordítani valahogy?

Figyelt kérdés
Próbáltam erre való sampont de nem vált be. Ha középen elválasztom a hajam nagyobb ritka részek vannak. Nem tudom hogy a gumi miatt vagy mi miatt hullott így ki pár éve. Egy időben elég sok kijött meg volt valami fejgombához hasonló dolog is a fejemen. Vissza lehet fordítani hogy dús legyen? Most ha tapogatom ott mintha lennének ilyen nagyon mini hajak mint valami borosta, de nem nőnek sehova. Vagy nem tudom van e ott valami.
2023. jan. 30. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ha betegség miatt van akkor azt meg tudja mondani. Viszont lehet hogy genetikailag vagy ilyen, akkor ő se tud segíteni.
2023. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Attól lehet!
2023. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
2: Fogamzásgátlót minden értelmes nő szed, és NEM, attól sosem fog ritkulni.
2023. febr. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te tuti férfi vagy. Nem,nem szednek az értelmes nők gyógyszert,és igen, van ilyen mellékhatása is, legalább a betegtájékoztatót olvasd el :) és igen,nekem sok más mellett ezt is okozott.
2023. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
férfi vagyok szóval nem szedek semmiféle fogamzásgátlót
2023. febr. 1. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:

#3 hát akkor én nem vagyok értelmes és a pasim se, aki nem engedné hogy szedjek ilyeneket.

kérdező, ez valószínű nem örökletes, mert arra tipikusan a homloknál kezdődő "M" alakú kopaszodás a jellemző. Szóval első körben orvos: teljes vérkép, ételallergia, érzékenység, stb. aztán bőrgyógyász/fejbőrgyógyász. De oda már leletekkel menj el inkább.

A gombás szerű kinézet lehet amúgy lerakódás, vagy ekcéma/seborrhea.

Nem a reklám helye, eskü személyes tapasztalat, de ha jó helyet keresel menj el az Oxygeni Hair szalonok egyikébe (ha fővárosi vagy) ők nagyon értenek a fejbőrbetegségekhez és el tudnak látni tanácsokkal/termékekkel.

De első körben ők is azt fogják mondani, vizsgálat.

2023. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fejem teteje van kiritkulva amúgy elég egyenletesen
2023. febr. 1. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,ha férfi vagy,akkor lehet siman gének. De,nekem az összes létező dologtól hullott már a hajam életemben. Ezek voltak:

-gyulladt fog (pedig nem éreztem,csak röntgenen látszott)

- gyulladt mandula

- egészségtelen táplálkozás

-vashiány


Ami nem nekem volt,de hullhat tőle:

- epe/máj probléma

-pajzsmirigy

2023. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködésem lehet volt, meg kisebb idegrendszeri problémák
2023. febr. 2. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Az alulműködés nem múlik el magától. És valószínűleg autoimmun vagy.
2023. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!