Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szedjem le a péniszem...

Mivel szedjem le a péniszem törzséről a szőrt? (Nekem ott is nő) Borotválval nem akarom

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 15:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én tiniként borotválkoztam és olyan ritka az arcszőröm, hogy gondolkodtunk, hogy lehet nincs bennem elég férfi hormon. :)
2023. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11# ige az lehet sajnos
2023. febr. 12. 15:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#10: Nagyon egyszerű a válasz: NEM lesz sűrűbb az arcszőrzet, ha tiniként borotválkozik valaki! De akkor sem, ha felnőttként borotválkozik. Csak egy kis logikát, könyörgöm! Tételezzük fel, hogy ikerfiaid születnek, és tizenéves korában az egyik úgy dönt, hogy egész életében szakállas lesz, a másik pedig mindennap borotválkozni fog. Ha az elméleted helyes lenne, akkor a szakállas fiad arcszőrzete nyugdíjas korára ritka és puha szálú maradna, a borotválkozósé pedig kemény, sűrű dróttá változna. De nincs így. A hajad talán erősödik, sűrűsödik a vágás hatására? Nem, pont hogy öreg korodra elgyengül és megritkul, mert a haj növekedéséért az ösztrogén felel, nem pedig az olló. Öreg korban az ösztrogén mennyisége egyre jobban csökken, és a tesztoszteron kerül előtérbe, ettől lesz egyre több és erősebb a testszőrzet, olyan helyeken is, ahol addig nem nőtt (bácsiknál a háton, néniknél az arcon, stb.).

De ha te a vénasszonybabonáknak jobban hiszel, mint a tényeknek és a tudományos bizonyítékoknak, én nem bánom.

2023. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért mert a tini fiúnak még nincs kifejlődve valószínűleg teljesen

Meg a szőrzetben is a fiúk huszonéves korban is fejlődnek simán

Pl volt olyan osztálytársam akinek már hetedikbe sűrű sötét szőr borította a heréjét nekem meg most harminc évesen is csak pár szál nő rajta ha nem borotválom

Vagy pl nekem 15 évesen sűrű mellkasszőröm volt de van olyan osztálytarsam akinek ma se nől

2023. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!