Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes kencéket...

Milyen természetes kencéket használtok arcra?

Figyelt kérdés
Olyan termékek érdekelnek amikben nincsen parfüm vagy más bőrirritációt okozó összetevő. Szérum, hidratáló, esszencia bármi amit használtok és nélkülözhetetlen az arcápolási rutinotokban! Köszi :)
2023. jan. 8. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kicsit kevered a fogalmakat - attól, hogy valamiben nincs parfüm, még nem lesz “természetes”.

Én csak ilyen irritációmentes termékeket használok, mert borzasztó érzékeny a bőröm. A CeraVe termékei nagyon beváltak, főleg a hydrating lotion, de nyárra az spf mentes arckrém is. Ezenkívül a lemosóit is nagyon tudom ajánlani, én a cream-to-foam-ot szoktam használni, és egy álom.

Van csomó “irritációmentes” termék, mint a Balea Med, ezt sokan ajánlják - de nem tudom, mi van az én bőrömmel, mert engem konkrétan semmi nem csípett és irritált annyira, mint ezek. :D

Olajos lemosónak az Elyn’s Lab lemosóját, vizes lemosónak a Jelly Jokert szoktam használni. Szérumok közül nekem a Geek&Gorgeous szérumjai váltak be, leginkább a HA Light, az azelainsav és a szalicilsav.

2023. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meglesem ezeket amiket írtál! ☺️
2023. jan. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!