Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zselé vagy a wax zsírosítja...

A zselé vagy a wax zsírosítja jobban a hajat, melyik ad természetesebb hatást? Fiúk ti mit használtok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Én semmit, csak fésűt. Az a legtermészetesebb. Olyan frizurát választok, amihez ennyi is elég, és fél perc alatt kész van reggel. Ha meg szétfújja a szél, egy mozdulattal visszasimítom, és lapozok.


Fontosabb dolgok is vannak ennél :)


Javaslom neked is ;)

2017. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem sem olyan hosszú a hajam, és a reggeli fogmosással együtt max 5 percet vesz igénybe.
2017. aug. 27. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

amúgy szerintem frizurától függ, hogy a természetes hatás-e a nyerő. van az a tépett férfi frizura, ami qrva jól tud állni némelyeken ha vizes hatású zselével állítják be, és van ez a hipster pompadour haj, ami viszont szerintem akkor lesz karakteres, és férfias, ha kemény és csillog a zselétől, mert ha természetes, akkor totál b*zis.


Mondjuk, persze ez csak az én véleményem. Én nem tökölök ilyesmivel, szeretek jól kinézni, de nem pacsulizok :D viszont ha csinálnám, akkor azokat próbálnám ki, amiket írtam.

2017. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!