Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ne legyek már 16...

Hogyan ne legyek már 16 évesen ráncos?

Figyelt kérdés
Szóval egy pár hónapja már észrevettem, hogy mintha apró ráncok lennének a szemem mellett meg az arcomon a számnál. Lehet, hogy ki van száradva a bőröm vagy genetika lenne,( vagy túl sokat mosolygok😂)??? Szerintem eleget alszom ezzel nem lenne probléma csak egy kicsit zavar, mert már eléggé észrevehető…

2022. dec. 30. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Elég folyadékot fogyasztasz?
2022. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minimális mimikai ráncok mindenkinek vannak, még a gyerekeknek is.

A szemednél lehet attól is, hogy hunyorogsz. Nem kellene szemüveget hordanod?

2022. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik korán ráncosodni kezdenek, ez egyszerűen genetika. Rajtam egy sem volt 25 éves koromig. Használj hidratálót és fényvédőt, káros szenvedélyek sem segítenek.
2022. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Legalább nem vagy pattanásos. Heliad mélyhidratáló gél, a tubosos nem fog ártani és Te is megnyugszol.
2022. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igaz tényleg jobban kéne figyelnem a folyadékbevitelemre, (lehet kicsit összeaszalódtam😂), de majd szerintem elmegyek egy drogériába és keresek valami hidratáló gélt, hátha az segíteni fog, bár lehet ez a ráncosodás tényleg genetika.
2022. dec. 31. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Hidratáló krémet mindenképp használj. Én arcra balea med kézkrémet használok, szem alá meg balea szem és szájkörnyék szérumját.

21 évesen vannak apró ráncaim, megőrülök tőlük :D

Fényvédőből Revoxé elég jó, szem alá is kenheted.

2022. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízhiányos és száradt bőr nem ugyan az a krém csak a száradtságon segít mert csak a bőr felületi rétegét érinti. Ha a bőröd száradt jobban sérül szóval jó dolog a krém. De nem helyettesíti a vizet ami belülről táplál.
2022. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!