Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek ilyen Remington...

Van valakinek ilyen Remington hajvasalója?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a hajvasalót vizes hajon is lehet használni, ez ami felkeltette az érdeklődésem! Viszont azt hallottam, ha vizes hajat vasal valaki az sokkal jobban roncsol, viszont ennél ez esetben azt irják, hogy nem! Nektek mi a véleményetek? Esetleg ha valaki használ(t) ilyen leírná a véleményét?

Köszönöm!


2010. okt. 2. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Remington van,de nem pont ilyen.Nem ajánlom neked,nem csak hogy roncsolja de szétégeti a hajad.Most csak gondolj bele,egy forró fémdarab közé nyomsz egy vizes dolgot.Ez olyan amint amikor a tűzhelyen hagymát dinsztelsz forró olajban és hozzáöntesz egy kis hideg vizet.Hangos sercegő hangot ad ki,pont ilyen hangja volt akkor is amikor véletlenül egy vizes tincset vasaltam ki.Kicsit megijedtem :D.
2010. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek a vasalónak pont az a célja, hogy nem teszi tönkre a vizes hajat...én is ilyenen gondolkodok...
2010. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom , hátha valakit érdekel :)

Megvettem, és fantasztikus!!!!!! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

2010. okt. 5. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenen gondolkozom én is, pont azért vagyok bizonytalan mert nekem is mondta valaki, hogy a nedves hajat jobban károsítja, de nem hinném, hogy így van, mert ez kifejezetten arra van.

Lehet állítani, ha nem nedves hajra akarom? És milyen? Jól vasal? A széles vagy keskeny van? Nekem hosszú hajam.

Légyszi írj.

2010. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én keskeny laposat vettem, ami nem is keskeny, egyszerűen olyan mint az átlag vasalók!

Igen, belehet állítani, hogy nedves vagy száraz hajon szeretnéd vasalni! Én nagyon megvagyok vele elégedve, nagyon jól vasal! :)

2010. okt. 18. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nedves hajon használtad már?
2010. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen
2010. okt. 18. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt?tényleg annyira tartós?párás időben nem göndörödtél?
2010. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó. Nekem reggelente egyből begöndörödött a hajam és ezzel most nem!! Egész nap tart a simaság! Úgyhogy én ajánlom, nekem nagyon bevált! :)
2010. okt. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!