Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mákom van emiatt a hajfestésse...

Mákom van emiatt a hajfestéssel vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Szőkét szeretnék. Sosem festettem, de már elég fakó, színvesztett a hajam. A kemikáliától viszont óczkodom.

Mi van ha melírt kérek az egész hajamra, nem csak kihagyásosan?

Akkor az olyan, mintha festve lenne, és a fejbőröm nem érné vegyszer.

Ez működhet?



2022. dec. 30. 08:00
 1/7 anonim válasza:
21%
*Ódzkodom.
2022. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
amúgy az egész kérdést nem értem, mitől lenne mákod?
2022. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A melír azt jelenti, hogy csíkokat festenek a hajba, nem az egész hajat festik.

Ha eleve világos hajszíned van, akkor vegyél hajszínezőt, ami színben viszonylag közel áll az eredetihez, abban nincs hidrogénperoxid, kevésbé károsítja a hajat.

2022. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hajszínezőből van esetleg markaötleted ahol érdemes nézelődnöm?

Csak mert az ilyen dm kategórianál olyat olvastam, hogy nem az igazi, csak ha fested.

2022. dec. 30. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
A színezőkrémekben is van hidrogén-peroxid színtől függetlenül, másképp nem működne. Ha ennyire paranoiás vagy melíroztasd vagy balayage festést csinálj, annál sem ér hozzá a fejbőrödhöz.
2022. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A balayage vagy az ombre festés olyan, ami lejjebb indul, és nem ér a fejbőrhöz. A haj alsóbb részeit festik csak, hamarabb le tudod növeszteni, ha úgy látod, hogy károsította a hajat.
2022. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A L'Oreal Casting Creme Gloss elég jó hajszínező márka.
2022. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!