Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép bikini...

Hogyan lehetne szép bikini vonalam?

Figyelt kérdés

Nagyon világos, hófehér bőröm van, és ehhez fekete, erős hajam.

Ez az erős haj természetesen a szőrzetemben is megnyilvánul.


A bikini vonal mentén a bőr rendkívül vékony, érzékeny. Nagyon gyakran van szőrbenövésem, ami az erős szőrtüszőnek hála nagyon látványos és nagyon csúnya.


Már 2 éve nem borotválkozom ott. Helyette csipesszel húzom ki a szálakat egyesével. (Igen, ez nem kis feladat, 1 órás eljárás kétnaponta). DE még így is csúnya. Fürdőbe nem is mernék menni, és csak irigylem azokat, akiknek szép sima (nemcsak szőrtelen) de még piros foltoktól/pattanásoktól mentes bikini vonala van.


Hogyan? Mit csinálhatnék?


Próbálkoztam már olajjal, krémmel, testápolóval. Nem használ.


2022. dec. 29. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Jézus, próbáld ki a gyantát, ne egyessével húzogasd.
2022. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A gyanta teljesen kizárt, sosem használtam.


Mert gyantázáshoz kell egy minimális hosszúságú szőrzet. Az én bikini vonalamon egy 2 mm-es szőrszál is, mivel fekete és erős (nagyon erős) erősen kiüt. Pláne több. És nem egyszerre nőnek a szőrszálak.


Illetve hihetetlenül fájna.


Epilator szintén használhatatlan. Sebesre sérti a bőröm ott.

Lábon használom csak.

2022. dec. 29. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ipl.
2022. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is az IPL-t ajánlom, vagy ha van rá pénzed, elmehetsz lézeres szőrtelenítésre is.
2022. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sosem érdeklődtem IPL után, most utána néztem.


Olyan hatása lehet, mint az epilátornak. Csak fájdalommentesen. Jól hangzik, de 160.000 egy ilyen készülékért?

2022. dec. 29. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nwm készüléket kell venni, hanem szalonban megcsináltatni a lézeres szőrtelenítést
2022. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem olyan a hatása. Epilátornál pár hetente, havonta ismételni kell, IPL évekre eltünteti (mert ugye végleges nem létezik).

Nem csak 160.000-ért vannak, van olcsóbban is, mindjárt keresek párat.

2022. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Például itt van egy.

Bár tény, hogy jobb ha elmész egy szalonba, csak az elég drága, de ha belefér neked a keretbe, akkor ajánlom. Nekem 2 éve csinálták, azóta teljesen szőrtelen vagyok.

2022. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval ez elég drága, már egy alkalom is, de a szőrtelenséghez több kell egynél. De ha belefér, akkor tényleg ajánlom!

2022. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utána olvastam és úgy írták, hogy nem szabad no-name készüléket venni, mert az nem lesz hatásos. Philips és Braun amit dicsértek. Ezek 100 ezer felett vannak.



10 évvel korábban voltam szalonos lézeres kezelésen, 10 alkalmas bérletet vettem óriási reményekkel. Nem használt semmit.

2022. dec. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!