Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás esetén milyen...

Kopaszodás esetén milyen "eszközök" állnak rendelkezésre?

Figyelt kérdés
Fel tudnátok sorolni mindent, ami eszetekbe jut, ilyen-olyan sapkák, kendő, bármi.
2022. dec. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Borotva.
2022. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nullásgép, borotva...:D
2022. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Póthaj! 😂
2022. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván az alapdolgokat tudom. Reméltem, ha már a gyakori népe ilyen kreatív a poénkodásban, akkor másban is az, de tévedtem. :D
2022. dec. 27. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Paróka, póthaj, sebész. A többi csak vajákolás.
2022. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt én értem. Csak pl a minap találkoztam sportmeccsen valakivel, aki erőteljesen kopaszodott, és egy kendővel oldotta meg, de elég menőn. Nem mondom, hogy nekem ez bejön, bár még ezt sem zárom ki, de valami hasonló kreatív ötletre gondoltam. em arra, hogy lehet egy csodaszerrel újra sörényt növeszteni, mivel tudom, hogy az eleve hormonális kérdés, nincs mit tenni ellene a fent említett hajpótlásokon kívül. Inkább az érdekel, hogy az összképet mivel lehet javítani.
2022. dec. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!