Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilatorról való tudnivalók?

Epilatorról való tudnivalók?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet karira, de nem tudom melyiket vagy milyet válasszak vagy hogy megéri e, kb 80 ezret szánnánk rá, és én úgy tudom hogy néhány használat után nem nő több szőr, ez igaz? Mert ha nem akkor maradok a gyantánál. Úgy tudom kb 2-3 epilálás után, volt nincs szőr.
2022. dec. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján szerintem nem epilátorra gondolsz, hanem IPL szőrtelenítőre. Az epilátorban forgó tárcsa van, ami kitépi a szőrt, de néhány héten belül visszanő. Jóval olcsóbban is kapható.

Amire szerintem gondolsz, az IPL, az villanófényes szőrtelenítő készülék. Úgy tudom, előtte célszerű leborotválni a szőrt, és akkor működik, ha a szőrszálak sötétek, a bőr pedig világos. Sajnos ezek nem véglegesek, de még az sem, ha elmész lézeres szőrtelenítésre. Inkább hosszútávú szőrtelenítésnek lehet nevezni, ami lehet több évig tartó szőrtelenség, de végleges nem nagyon van. A lézer egyébként kicsit hosszabb távú, mint az IPL.

2022. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, kevered az IPL-t és az epilátort.

Az IPL villanófénnyel dolgozik, nem fájdalmas viszont nem ajánlott minden bőrítpushoz sajnos.

Az epilátor mechanikusan kitépi a szőrt, nem fájdalommentes, és 3-4 hetente érdemes végigmenni a kívánt területeken.

2022. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó az IPL, de csak fekete szőrre hat. Mármint tényleg feketére, a barnával és szőkével nem csinál semmit.
2022. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!