Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta lejárt dauervíz...

Évek óta lejárt dauervíz okozhat bajt?

Figyelt kérdés
Nővérem kitalálta, hogy bedauerolja a haját. Anyánk hiába könyörgött neki, hogy ne csinálja, bízza a fodrászra ha már ennyire szeretné, ő nem akart várni míg időpontot kap,úgyhogy vett a közeli százasban dauervizet meg fixálót. Csakhogy amikor hazahozta akkor pont én vettem észre,hogy a dauervíz úgy 5 éve lejárt, a csomagolás szerint. Persze őt ez se hatotta meg, azt mondta semmi baja nem lesz. Nyilván nem ő a család esze.. Rákente a fejére, tiszta záptojás szag van az egész fürdőben.Én aggódom,hogy ettől komolyabb bajunk is lesz.Lehet csak túl reagálom, max csak nem hat semmit.
2022. dec. 15. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A dauervíz bizony záptojás szagú, akkor is, ha nem romlott. Ammónia szabadul fel belőle. Ha nem égett le a nővéred haja, akkor nem lesz semmi baj, ki kell szellőztetni. Sajnos tudatlanul a dauervíz akár kopasszá is tehet, nem szabad sokáig rajta hagyni és fontos egy savas, pl. citromsavas, citromleves vagy ecetes öblítés utána.
2022. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!