Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz az ha alig van hajam?

Nagyon gáz az ha alig van hajam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a hajam vékony szálú és kevés is van belőle. Örökölt dolog, próbálom kihozni belőle amit lehet,tisztán tartom gondozom.

Az utóbbi időben kezdett bántani a dolog. Apámnak lett egy új barátnője aki tényleg nagyon szép és csinos. A haja is elég hosszú,dús. Na ő erre nagyon is büszke,csak úgy adja tudtomra,hogy az enyémet ekézi.

Szerinte nem lesz pasim,mert nagyon nőietlen vagyok ezzel a kevés hajjal.

Azt mondja legalább nem kell drága samponokat,balzsamokat vásárolni, mert erre a hajra bármi olcsó hulladék jó, úgyse segít rajta. Javasolta már,hogy vegyek parókát, nehogy azt higgyék daganatos beteg vagyok. Ha sminkelem magam vagy egy szebb ruhát veszek fel,akkor is beszól,hogy minek fáradok ezzel, ha a genetikai adottságaim nem elég jók.A melleimet is túl kicsinek találja,azt mondja nekem úgy látszik mindenből kevés jutott,nyilván anyám ágáról.. Szóval a lényeg,hogy nagyon csúnyának érzem magam emiatt és tényleg "nőietlennek". Más is érez így?


2022. dec. 10. 20:26
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes vele beszélni privàtban, h jobblenne ezt abbafejezni.
2022. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Nehezen hiszem el, hogy ez nem egy fiktív kamu kérdés.

Ha azt nézzük apád nője egy senki a te környezetedben, és egy valamire való apa már rég helyre tette volna a nőjét, ha ilyen stílusban beszél a lányáról.

Szóval itt valami bűzlik, de nagyon.

2022. dec. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na tegyük fel, hogy ez nem kamu…

Ebben az esetben ez a nő rettenetesen féltékeny és irigy rád. Nem kell a beszólásait eltűrnöd, legközelebb oszd ki és szóld le te is, mondd neki nyugodtan, hogy tudod, hogy csak irigy rád, mert ő már kezd kiöregedni…

Ha nem hagyja abba, szólj apádnak is, tegye helyre, ha nem csinál semmit, szakítsd meg velük a kapcsolatot. Ez a nő mérgező, ne hagyd, hogy megkeserítse az életedet!

2022. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apám annyira valamire való apa, hogy az ez előtti barátnőjét ezért hagyta el terhesen. Azóta felé se néz. A mi anyánlat is egy másik nőjért hagyta el és a sort folytathatnám. Szóval az év apja díjat nem nyeri el arra mérget vehetünk. Ha a nője beszól valamit akkor annyit mond nevetve,hogy jól van ne cukkold már a lányt. De anyánkra ő is szeret megjegyzéseket tenni a nő meg én előttem is. Szerinte 10 ből öt ös volt régen ma 2 es alá stb... Ha mrgvédem anyám, akkor még rám hőbörög,hogy csak az igazságot mondja. Tehát örülök ha nektek olyan apátok van aki megvédene titeket de ez nem mindenkinek jött össze sajnos. :(
2022. dec. 11. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# szakítsd meg velük a kapcsolatot.
2022. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudok mit mondani, számomra az egyik legfontosabb dolog a haj.


Nekem genetikailag nincs szép hajam tényleg. Vékonyszálú, nagyon könnyen törik, seszínű és nem is volt dús. Nagyon sokat teszek érte és már szép. Dúsabb, derékig ér. Nem hajápolás volt a kérdés, szóval nem írok egy regényt, hogy hogyan. Ha szeretnél segítseget, hogy mit kezdj vele írj nyugodtan.


Ne romboljon le egy ilyen picsa, azért szólogat be, mert valójában ő sincs rendbe magával. Bár ez biztosan nem vígasztal téged. Ha úgy érzed igaza van, akkor meg tegyél ellene, mert szinte bármin lehet változtatni. Odafigyelés, ápolás nagyon sokat számít.

2022. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Aztaaa ez a no biztos annyira megvan elegedve magaval hogy masokat kell lehuzni. Keresd te is a hibat benne, nyugi biztos benne is van boven.
2022. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!