Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Direkt pattanásra krém?

Direkt pattanásra krém?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy rutinom, ami elég jól működik, reggel Sebamed szappan a lemosóm, majd Sebamed hidratáló, este pedig Bioderma Sensibio Gel lemosó majd Sebamed hidratáló.

Kellene egy olyan termék, ami csak a célzott pattanásokra van. Használtam Duac gélt (Klindamicin + Benzoil-peroxid) és Sona krémet (adapalén), Duac gélt 6 hónapig, viszont a benne lévő antibiotikum miatt abba kellett hagynom, mert már nem volt hatása, viszont működött. A sona krém célzottan a gyulladt pattikra volt, viszont amint felviszem másnapra szétszedi a bőröm, hámlik, piros, és a víz is csíp tőle. Tudtok valami jó terméket tipikusan erre? Nem kozmetikai cuccok érdekelnek, hanem valami gyógyszeres krém.


2022. nov. 14. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Annak idején mi sima seb alkohollal lekezeltük.
2022. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az alkohol nagyon szárítja a bőrt, és irritálja is. Főleg akinek érzékeny az arca, mint nekem. Az alkohol használata a bőr egyensúlyvesztéséhez vezet, és a ph érték is felborul.
2022. nov. 14. 23:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém.
2022. nov. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. Az egész arcodra vagy csakis a pattanásra akarod tehát a pöttyökre?
2022. nov. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az Akneroxidban csak benzoil-peroxid van, antibiotikum nincs, de nem tudom, hogy neked önmagában segítene-e, én ezt használom.
2022. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2. leírtam, hogy direkt pattanásra
2022. nov. 15. 11:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Sona krémet honnan veszel? Ez van Magyarországon?
2022. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok
2022. nov. 17. 11:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Ami szerintem jó erre az az Uriage Hyseac patè sos, esetleg a Cerave blemish control gel
2022. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem nem kozmetikai cuccok kellenek! Megvan a rutinom amit használok, lemosó / hidratáló gél, nekem gyógyszert tartalmazó krém / gél kell ami lehúzza a gyulladást és eltávolítja a pattanást.
2022. nov. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!