Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj mennyit nő havonta? Egy...

A haj mennyit nő havonta? Egy év alatt mennyit nőhet kb?

Figyelt kérdés

Átlag 4 naponta vasalom a hajam. Ez befolyásolhatja a növésben?

Illetve majd szeretném befesteni is feketére. A hajvasalás+ festes mennyit árt a haj növekedésének? Vagy nagyon nem befolyásolja?

ui: a hátam közepe alatt van már 6-8 centivel, kb mennyi idő múlva nő meg a hátam legaljáig?..

Annyira szeretnék már olyan igazán hosszú hajat!:D

Most is hosszúnak számít már szerintem, de még nem az az igazán hosszú, na értitek:D


2022. nov. 10. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fodrásznőm azt mondta, hogy havi szinten 1, jobb esetben max másfél centit nő a haj.
2022. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy év alatt max. 10-12 centit tud nőni.
2022. nov. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy átlagosan 1 centit nő havonta, de az enyém simán nő közel 3 centit is, mivel kb. 1 millimétert nő naponta. :( Épp ezért rossz, amikor feltűnően más színűre festem a hajam. Aznap még szép a töve, de másnapra már 1 milliméteres a lenövés, ami nem hangzik sok ak, de elég feltűnő tud lenni, ha mondjuk sötétbarna az alap és világos szőkére van festve.
2022. nov. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!